Sex shop » kulki waginalne gejszy » SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe ff34138 [ff34138]

SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe ff34138

[ff34138]cena
85,00zł 67,58złWysyłka do 3 dnikliknij zdjęcie aby powiększyćSmartballs Duo to ergonomiczne i hipoalergiczne kulki waginalne do ćwiczenia mięśni Kegla. Kulki waginalne, zwane kulkami gejszy, pomagają kobietom utrzymać w dobrej kondycji mięśnie dna miednicy, chronią przed dolegliwością nietrzymania moczu, stoją na straży orgazmów i przyjemności z seksu. Dzięki kulkom waginalnym kobiety mogą czerpać radość z kobiecości do późnych lat życia, nie wspominając o satysfakcji ich partnerów. Ty ćwiczysz a zyskujecie oboje.
Od stuleci kulki waginalne służą zdrowiu i przyjemności. Dawniej na Dalekim Wschodzie kulki gejszy pomagały kobietom zachować do późnej starości sprawność mięśni dna miednicy (mięśni Kegla). Ćwiczenia z kulkami waginalnymi sprawiały, że gejsze nie tylko były wyśmienitymi kochankami, ale też nie imała się ich przypadłość nietrzymania moczu (inkontynencja).

PO CO KULKI WAGINALNE?
Z kulkami waginalnymi można skutecznie i dyskretnie ćwiczyć mięśnie Kegla w dowolnym miejscu i czasie. Podczas codziennych czynności trenujesz właściwe mięśnie we właściwy sposób. Nie musisz się koncentrować na ćwiczeniach i wielokrotnie upewniać, że napinasz mięśnie Kegla, a nie mięśnie pośladków i ud. Jest to szczególnie ważne dla osób początkujących, którym trudno jest wyodrębnić odpowiednie partie mięśni przeznaczone do treningu. Wystarczy włożyć kulki do waginy i zacząć się ruszać. Ty wybierasz formę aktywności. Możesz spacerować, udać się na maraton po sklepach, tańczyć, biegać, uprawiać fitness, czy też krzątać się w domu. Ty się ruszasz, a kulki stymulują mięśnie Kegla do pracy. Banalnie proste i zupełnie nie absorbujące. Zyskujesz czas i znacznie, znacznie więcej :)

JAK DZIAŁAJĄ KULKI WAGINALNE SMARTBALLS UNO i SMARTBALLS DUO?

Wewnątrz kulek waginalnych znajdują się ciężarki, które ruchem ciała wprawiasz w drżenie. Ciężarki te wykonują rotację po spiralnym torze wewnątrz kulek, a wytworzone w ten sposób wibracje docierają do mięśni Kegla, zmuszając je do pracy. Ty się ruszasz a mięsnie Kegla wykonują mimowolne skurcze. Z kulami waginalnymi Twoja wagina ćwiczy sama, a Ty możesz poświęcić uwagę innym zajęciom.


EFEKTY ĆWICZEŃ MIĘŚNI KEGLA Z KULKAMI SMARTBALLS DUO:

1. Poprawa kondycji mięśni u kobiet z opadającą macicą, w okresie menopauzy, lub pań po porodzie. Silne mięśnie Kegla to gwarancja orgazmu waginalnego kobiety i satysfakcji jej partnera.

2. Kulki SMARTBALLS DUO pozwalają wrócić do formy kobietom po porodzie i utrzymać dobrą kondycję mięśni Kegla u kobiet po menopauzie.

3. Systematyczny trening z kulkami waginalnymi pomaga w leczeniu i zapobieganiu przypadłości nietrzymania moczu (inkontynencja moczowa).

4. Kulki SMARTBALLS DUO są bezpieczną alternatywą dla ryzykownej kosmetoginekologii. W odróżnieniu od interwencji chirurgicznej, terapia kulkami waginalnymi nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Przyjemna i dyskretna stymulacja z użyciem kulek waginalnych przywraca kobietom radość z seksu i obdarza przyjemnością ich partnerów.


DLA KOGO SMARTBALLS DUO?
Podwójne kulki SMARTBALLS DUO są idealne dla większości kobiet o typowej budowie. Świetnie też się sprawdzają jako kolejny etap w ćwiczeniach po systematycznych treningach z użyciem kulek pojedynczych Smartballs Uno.
Pojedyncze kulki SMARTBALLS UNO polecane są zaś osobom początkującym, oraz kobietom z obniżoną macicą lub tyłozgięciem macicy. Będą też preferowane przez kobiety o drobnej budowie ciała.


KULKI SMARTBALLS POLECANE SĄ PRZEZ SPECJALISTÓW

Położna Christine Niersmann, znana z wielu publikacji i filmów instruktażowych dotyczących ćwiczeń dna miednicy poleca kulki waginalne SMARTBALLS od Fun Factory - "ćwiczenie za pomocą SMARTBALLS jest niesamowicie proste i efektywne. Podczas codziennego poruszania się, kulki ćwiczą wrażliwość wewnętrznych mięśni, aktywują mięśnie i wzmacniają dno miednicy".

Kulki waginalne SMARTBALLS rekomendowane są przez położne, ginekologów, seksuologów i doule.

KULKI SMARTBALLS W SEKSIE

Sue Johanson poleca kulki kobietom doświadczającym przyjemność z subtelnej stymulacji pochwy. Niezauważalna dla nikogo przyjemność to wspaniałe urozmaicenie dnia! Kobiety ceniące zabawy analne mogą po włożeniu kulek do pochwy zastosować niewielki wibrator do penetracji analnej (np. miniVIBES), który wprowadzi kulki w dodatkowe ekscytujące drgania działając od środka!


Przed zastosowaniem przeczytaj koniecznie:

Kulki waginalne – fakty i mity


Instrukcja przygotowana przez edukatorkę seksualną i zatwierdzona przez ekspertów Polpharmy.

BUDOWA KULEK SMARTBALLS DUO:
Kulki SMARTBALLS DUO mają ergonomiczny kształt, delikatną, aksamitną powierzchnię i niewielkie rozmiary.
Opływowy kształt pierwszej kuleczki i łagodne wgłębienie w drugiej kuleczce ułatwiają aplikację. Natomiast poręczna silikonowa pętelka pozwala na łatwe i sprawne wyjęcie kuleczki z waginy.
Smartballs Duo wykonane są z trwałego, hipoalergicznego elastomeru i silikonu medycznego. Materiał ten jest bezwonny, bezpieczny dla ciała i łatwy do utrzymania w czystości.

WYMIARY:
Długość obu kulek 9.5 cm
Średnice kulek: 3.2 cm i 3.6 cmKOLOR:
różowo-białyCZYM SIĘ RÓŻNIĄ SMARTBALLS DUO OD SMARTBALLS TENEO DUO?
Kulki Smartballs Duo to ulepszony, nowszy wariant popularnych kulek Smartballs Teneo Duo.

Kuleczki zostały lekko odchudzone i skrócone, a także zyskały opływowy kształt by ich aplikacja była jeszcze bardziej komfortowa. Silikonowy sznureczek, choć równie mocny, jest teraz nieco cieńszy i krótszy - przez co całość wygląda subtelniej. Produkt zyskał na ergonomiczności i komforcie użytkowania. SMARTBALLS DUO jak wszystkie gadżety Fun Factory wykonane są z doskonałego silikonu, który tworzy na kulkach idealną przyjemną w dotyku powierzchnię.  

Tutaj kupujesz oryginalny, najwyższej jakości produkt, pochodzący prosto od producenta.
Uwaga na imitacje i podróbki!
Wydrukuj informacje o produkcie SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe ff34138 Powiedz znajomemu SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe ff34138 Zapytaj o ten produkt SMARTBALLS DUO - kulki waginalne Fun Factory, różowe ff34138
Recenzje produktu
Brak recenzji tego produktu.
Napisz recenzję

Spróbuj wyszukać: SMARTBALLS kulki waginalne Factory różowe ff34138

wagina.com.pl

o produktach


Produkty z zakresu cenowego

Poczta Polska:
płatność przy odbiorze - 17.50zł
płatność przelewem - 13.00zł