Sex shop » Kobiety o joni.pl » Sex shop dla kobiet przyjazny kobietom: JONI.pl

pdf

Sex shop dla kobiet przyjazny kobietom: JONI.pl


wg Administrator

O tym jak powstał sklep JONI.pl, pierwszy polski sex shop dla kobiet, opowiedział Paweł Rychlewski w wywiadzie udzielonym portalowi Wagina.com.pl. W rozmowie tej poznacie nie tylko początki sex shopu JONI, ale też nasze skromne sylwetki – dowiecie się nieco o pasjach i fascynacjach, twórców JONI, Małgorzaty i Pawła Rychlewskich.


Zaczęta przez nas w 2006r. przygoda z erotyką w sieci, to niekończąca się droga rozwoju, samopoznania i zgłębiania kobiecej seksualności, seksuologii i tego wszystkiego, co przesycone erotyzmem.


Przyjazny kobietom sex shop dla kobiet: JONI.pl
Oto jak redakcja portalu Wagina.com.pl pisze o JONI.pl:

„Rzecz o wyjątkowym miejscu dla kobiet i o jego niezwykłych twórcach. Z sercem i śrubokrętem. Tak rodził się pierwszy w Polsce sex shop dla kobiet. Droga do zmysłowości i erotyki w kobiecym wydaniu. Jakie są pierwsze w Polsce sex shopy dla kobiet i kto jest ich twórcą? Czy mężczyzna potrafi wyjść naprzeciw kobiecej wrażliwości? Wywiad z Pawłem Rychlewskim, założycielem pierwszego w Polsce internetowego sklepu erotycznego przyjaznego kobietom - JONI.pl.”

Wywiad znajdziecie pod linkiem:


http://www.wagina.com.pl/index.php/Seks-i-antykoncepcja/Sex-shop-przyjazny-kobietom-i-tylko-dla-kobiet.html

Jeśli jesteście ciekawi nas i historii JONI.pl, przeczytajcie koniecznie wywiad z Pawłem, męskim pierwiastkiem JONI.pl :)

Małgorzata RychlewskaData opublikowania artykułu 06 kwietnia 2012.


wagina.com.pl

o produktach


Produkty z zakresu cenowego

Poczta Polska:
płatność przy odbiorze - 17.50zł
płatność przelewem - 13.00zł