Sex shop » Informacje podstawowe » Słów parę o sposobach wysyłki

pdf

Słów parę o sposobach wysyłki


wg Administrator

Paczki wysyłamy jako przesyłki priorytetowe zwykłe lub poste-restante.

Zwykłe paczki priorytetowe dostarczane są przez listonosza na podany przez Ciebie adres, lub też oczekują na Ciebie na poczcie, o czym informuje Cię pozostawione przez listonosza awizo.

Poste-restante to w pełni dyskretna przesyłka. Listonosz nie zostawia w Twoim domu awizo, a paczka czeka na Ciebie na poczcie przez 10 dni. W tym czasie masz możliwość odbioru przesyłki w danym urzędzie pocztowym. Po paczkę najlepiej jest zgłosić się na pocztę po upływie 3 dni roboczych od momentu wysłania przez nas przesyłki.
Aby skorzystać z usługi dyskretnej przesyłki, w chwili złożenia zamówienia należy wybrać opcję poste-restante jako sposób wysyłki i w komentarzu wpisać dokładny adres i numer urzędu pocztowego, do którego wyślemy Twoją paczkę.

Nasz sklep umożliwia Ci przesłanie zamówionych produktów wskazanej przez Ciebie osobie. W ten sposób możesz zrobić miłą niespodziankę komuś Ci bliskiemu . Aby tego dokonać, należy podczas składania zamówienia zmodyfikować adres dostawy i pokryć koszty zamówienia oraz przesyłki za pomocą przelewu bankowego.
Data opublikowania artykułu 23 lutego 2009.


wagina.com.pl

o produktach


Produkty z zakresu cenowego

Poczta Polska:
płatność przy odbiorze - 17.50zł
płatność przelewem - 13.00zł